O firmie


Witamy serdecznie.

Ponieważ sklep rozpoczyna swoją działalność informacje zawarte na tej stronie będą bardzo skrótowe.
Nasz firma "Morawski-Hurt" ( siedziba w mieście Wrocław ) działa od 1991 roku. Dział "Kosmetyki Samochodowe" powstał na początku 2010 roku, ale trzeba dodać, po długich przemyśleniach i kilku latach praktyki w tej dziedzinie. Świadczymy bowiem usługi w zakresie diagnostyki samochodowej oraz kompleksowej kosmetyki aut. Od początku, w tej drugiej dziedzinie, postwiliśmy na produkty markiAutoglym. Nasza rodzinna firma zajmuje się sprzedażą wystawionych tu kosmetyków samochodowych i produktów wykorzystywanych w myjniach samochodowych. Teraz posiadamy około 100 pozycji. Są to , wg. naszej i klientów opini, rzeczy najważniejsze i niezbędne do detailingu i valetigu. Oczywiście cały czas będziemy wspólnie z Państwem rozszerzać zawartość półek naszego sklepu. Za wszelkie uwagi, sugestie i rady z góry serdeczie dziękujemy. Na zakończenie pragnę dodać, że naszą działalność kieruje także pasja. Zawsze chętnie służymy radą w każdej sprawie. Prosimy o kontakt przez pocztę mail lub telefonicznie. A każdego przejeżdżającego przez Jelcz-Laskowice zapraszamy do naszej siedziby przy ul. Wrocławskiej 7 (DOJAZD)

Oferujemy:
- profesjonalne i kompleksowe czyszczenie auta wewnątrz i mycie z zewnątrz,
- przygotowyjemy auta do sprzedaży,
- polerujemy lakier i zabezpieczamy go woskami naturalnymi lub syntetycznymi
- skutecznie odgrzybiamy klimatyzację samochodową
- pierzemy tapicerkę materiałową oraz czyścimy skórzaną
  (wszystko z wykorzystaniem produktów marki Autoglym)

Dodatkowo u nas wymienisz opony, dokonasz podstawowych napraw w swoim samochodzie oraz ustawisz zbieżność na super dokładnym przyrządzie (8 kamer CCD)


Newsletter
Zapisz się do newslettera a o najnowszych promocjach dowiesz się jako pierwszy!
Filmy
Pierwsze zdanie w opisie produktu (czerwony kolor czcionki) zakończone zwrotem TAK TO DZIAŁA pokaże jak stosować dany preparat i jakie są tego efekty.katalog  sklepów
PŁATNOŚĆ

Płatność przelewem na konto lub za pomocą Przelewy24