Polityka prywatności


Ochrona prywatności i bezpieczeństwo

1. Sklep internetowy
AGIELSKIE, PROFESJONALNE KOSMETYKI SAMOCHODOWE dalej zwany sklepem, zarejestrowany pod adresem www.pit-stop.auto.pl prowadzony przez firmę:


Morawski-Hurt Marek Morawski

Siedziba : ul Wrocławska 7 55-220 Jelcz-Laskowice

NIP: 895-000-07-86

dysponować będzie podanymi przez Państwa danymi osobowymi, niezbędnymi do zawarcia umowy i realizacji zamówienia.


2. Firma zobowiązuje się wykorzystywać Państwa adres e-mail wyłącznie w celach informacyjnych dotyczących sklepu AGIELSKIE, PROFESJONALNE KOSMETYKI SAMOCHODOWE takich jak: status Państwa zamówienia, nowości oraz promocje w sklepie, przy czym informujemy że wysłane listy nie mają charakteru spamu i wysyłane będą nie częściej niż jeden raz na kwartał.

3. Sklep zastrzega sobie prawo do przekazywania innym podmiotom Państwa danych osobowych tylko i wyłącznie w celach realizacji wysyłki zamówionych towarów przez inne podmioty.


4. Zgodnie z art. 23, ust.1, pkt. 3 i 5 ustawy Państwa dane osobowe służyć będą sprzedaży zamawianych w naszym sklepie towarów, działaniom marketingowym związanym z działalnością sklepu  (np. informowanie o nowościach i promocjach) oraz w działaniach we współpracy z innymi podmiotami gospodarczymi wymienionymi w punkcie 3.

5. Sklep zapewnia Państwu swobodny dostęp do Państwa własnych danych osobowych oraz możliwość ich modyfikacji w dowolnym momencie. Mają Państwo również możliwość złożenia pisemnego oświadczenia dotyczącego zaprzestania przetwarzania danych w celach marketingowych lub przekazywania ich innemu administratorowi danych.

6. Sklep  nie odsprzedaje, nie udostępnia, nie przekazuje w sposób bezpośredni lub pośredni danych osobowych klientów niezwiązanym z procesem realizacji zamówienia podmiotom.

7. Zapewniamy, iż otrzymane od Państwa dane osobowe są przechowywane oraz przesyłane z zachowaniem wszystkich środków bezpieczeństwa, spełniających wymogi polskiego prawa.Inne

1. Firma Morawski-Hurt Marek Morawski zastrzega, iż nie ponosi odpowiedzialności za szkody spowodowane przypadkami losowymi, niezależnymi od serwisu 
AGIELSKIE, PROFESJONALNE KOSMETYKI SAMOCHODOWE. Zobowiązujemy się jednocześnie dołożyć wszelkich starań, aby nasze usługi działały poprawnie i spełniały Państwa oczekiwania.


2. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest między klientem a firmą Morawski-Hurt Marek Morawski zgodnie z obowiązującym prawem, w języku polskim.

3. W przypadku wystąpienia sporów wynikających z zawartej umowy sprzedaży między Klientem a firmą Morawski-Hurt Marek Morawski sprawa oddana zostanie do sądu właściwego dla siedziby pozwanego lub sądu właściwego dla miejsca wykonania umowy.

?
Newsletter
Zapisz się do newslettera a o najnowszych promocjach dowiesz się jako pierwszy!
Filmy
Pierwsze zdanie w opisie produktu (czerwony kolor czcionki) zakończone zwrotem TAK TO DZIAŁA pokaże jak stosować dany preparat i jakie są tego efekty.katalog  sklepów
PŁATNOŚĆ

Płatność przelewem na konto lub za pomocą Przelewy24